ohlasy na kurz RFT

Ďakujem za ľahkosť bytia. Cítim sa odľahčene, prítomne vo svojom tele a dychu. Dýcha mi panvové dno, dokonca aj celá chrbtica a celý človek. 

Ďakujem veľmi.. priebežne sa vraciam k svojmu jadru, dychovej vlne, a priebežne počas dňa sa cítim uvoľnene, čo sa mi už dlho nepodarilo. Vnímam svoju panvu a panvové dno, hneď ako zameriam pozornosť (predtým až po pár minútach cvičenia). Zapracovala som do lekcií prežitky z predošlých dní s Vami. Objavovanie jadra a dych do panvy aj výdych bez úsilia, som dala na úvod každej lekcie a výsledky boli neuveriteľné, ľudia sami od seba spomalili dychovú frekvenciu a kvalita pohybu aj dychu bola úplne na inej úrovni, nielen že dýchali ale aj cvičili s ľahkosťou, a to som nemusela na to vôbec upozorňovať. A aj tí, ktorí bývajú pretlakovaní, sa prvýkrát uvoľnili. Zapracovávam aj v nemocnici na praxi, facilitáciu a inhibíciu dotykom a funguje. Ďakujem! 

Ďakujem za najlepšie školenie, aké som kedy absolvovala. Veľmi prevratné a inšpiratívne. Odborné a ľudské zároveň. 
 
Budem skúšať, vnímať, zapracovávať. Teším sa na pokračovanie
 
Kristi
Ako hodnotíte tento článok?
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.