výzva: pred a post operačná starostlivosť NCh pacienta

Milí kolegovia,

Po odporúčaní hlavného odborníka pre Neurochirurgiu na vytvorenie zoznamu štátnych a súkromných Fyzio pracovísk venujúcim sa predoperačnej a pooperačnej ambulantnej a lôžkovej rehabilitačnej starostlivosti  Vám predkladám výzvu na prihlásenie svojich údajov, ktoré vieme ponúknuť NCh pracoviskám na Slovensku.

Prihláška by mala obsahovať kontaktné údaje (na zverejnenie), popis používaných používaných klinických hodnotiacich a liečebných metodík a zameranie na konkrétne diagnostické kategórie (spondylochirurgia, spinálna a cerebrálna chirurgia) alebo konkrétne stavy (poruchy hybnosti. diskogénne, radikulárne, neurodynamické poruchy).

Veríme, že naša aktivita prispeje k zlepšeniu adresnosti poskytovania služieb fyzioterapie v následnej starostlivosti o NCh pacienta.

 

Ako hodnotíte tento článok?
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.